English version Mapa serwisu e-mail Szukaj

Główna O GFKM MBA Szkolenia firmowe Kadra Szkolenia otwarte Warsztaty symulacyjne Doradztwo News Biblioteka Kontakt
Cel Programu MBA
Kryteria i kwalifikacja
Program i tok studiów
Wykładowcy
Opłaty i inne informacje
FAQ
Kontakt z Biurem MBA

Strona do druku
Wyślij info znajomemu

Prenumerata newslettera
informacje o nowych szkoleniach:

Twój e-mail:




Logowanie SIMBA


Kategorie szkoleń:

Zarządzanie zasobami ludzkimi »»»

Umiejętności menedżerskie »»»

Zarządzanie organizacją »»»

Marketing »»»

Finanse »»»

Prawo »»»

Technologie informacyjne »»»

Szkolenia wielotematyczne »»»

Kierowanie zespołem pracowniczym »»»

Sprzedaż »»»

Warsztaty menedżerskie z wykorzystaniem symulacyjnych gier decyzyjnych »»»


 MBA

Międzynarodowy Program MBA GFKM

GFKM - prowadzi już od 1991 roku studia Executive MBA. Obecnie trwa  XIX edycja

w Gdańsku i VIII dla BCC w Warszawie.

 

     Studia MBA GFKM klasyfikowane są przez tygodnik Wprost na 2-3 miejscu w Polsce.

    Przedstawiciele szkół biznesu, którzy otrzymali dyplomy za trzy pierwsze miejsca

    w rankingu Wprost. GFKM reprezentuje członek zarządu Andrzej Popadiuk - dyrektor      

    ds. szkoleń firmowych.

   

 

GFKM współpracuje z zagranicznymi partnerami: RSM Erasmus University, czołową szkołą zarządzania w Europie oraz  IAE Aix-en-Provence Graduate School of Management www.iae-aix.com Partnerem krajowym jest Uniwersytet Gdański.

 

GFKM jest członkiem Gdańskiego Związku Pracodawców www.gzp.gda.pl

 

Program ten posiada akredytację SEM FORUM. Jest to jeden z 4 akredytowanych programów

MBA w Polsce.

 

GFKM posiada międzynarodową akredytację IQA (International Quality Accreditation) przyznawaną przez Central  and East European Managment Development Association (CEEMAN) wyróżniającym się instytucjom szkoleniowym w nasze części Europy.

 

GFKM organizuje środkowo-europejską sesję globalnych studiów OneMBA dla około 100 menedżerów korporacji ponadnarodwych z 14 krajów świata.

 

 

Międzynarodowy Program MBA GFKM w Gdańsku

 

Zapraszamy do składania aplikacji na XX edycję studiów MBA do dnia 25 czerwca

2010 r. Dokumenty można otrzymać w siedzibie GFKM, pok. 305 lub pocztą. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniu 2-3 lipca w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

Druga tura rozmów odbędzie się 11 września, do 3 września oczekujemy na złożenie dokumentów.

 

Sesja integracyjna dla nowo przyjętych uczestników programu, będzie miała miejsce 

2-3 października 2010 r.

 


Porozumienia pomiędzy Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów i Uniwersytetem Gdańskim oraz Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów a RSM Erasmus University przewidują stałe stosowanie procedur kontroli jakości studiów MBA, aby zapewnić ich pełną porównywalność z programami zachodnioeuropejskimi. 

RSM Erasmus University www.rsm.nl  jest jedną z najwyżej cenionych europejskich szkół biznesu.

 

RSM Erasmus University posiada następujące akredytacje:

- amerykańską: AACSB.

- europejską: European Foundation for Management Development - EQUIS

- brytyjską: Association of MBAs (AMBA)

 

Międzynarodowy Program MBA GFKM otrzymał akredytację w ramach systemu akredytacyjnego wprowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej FORUM jako program w pełni odpowiadający wymaganiom stawianym studiom MBA przez to Stowarzyszenie. Aktualnie tylko pięć programów MBA w Polsce posiada podobną akredytację. Program autoryzowany jest przez RSM Erasmus University, a dyplom uznawany jest na całym świecie.


Międzynarodowy Program MBA GFKM prowadzony jest w systemie pół-zaocznym i trwa

4 semestry, obejmujące dwa pełne lata kalendarzowe. Rok akademicki rozpoczyna się w październiku. Semestr zimowy trwa do końca marca, zaś letni od kwietnia do końca września.

Zajęcia na studiach odbywają się w 3 dniowych sesjach (od czwartku do soboty), po jednej sesji w każdym miesiącu zajęć. Dwie sesje warszatatowe, po jednej na I i na II semestrze, trwają po 4 dni (od środy do soboty). Ostatni miesiąc każdego semestru (za wyjątkiem końcowego, IV semestru studiów przeznaczonego na dwa przedmioty do wyboru, dwa warsztaty i na pisanie pracy dyplomowej) przeznaczony jest na zdawanie egzaminów.


 

Studia Menedżerskie MBA w Warszawie

 

Rekrutacja na nową IX edycję studiów MBA BCC prowadzimy przez cały rok. Dokumenty można otrzymać w siedzibie GFKM, pok. 305 lub pocztą.                  

Po otrzymaniu dokumentów informujemy o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.


 

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów we współpracy z Business Centre Club, Uniwersytetem Gdańskim oraz RSM Erasmus University, jako instytucją walidującą, zapraszają do udziału w programie studiów menedżerskich. 

 

 

Program podyplomowych studiów menedżerskich został przygotowany specjalnie    

z myślą o członkach klubu, a także o osobach z co najmniej czteroletnim doświadczeniem menedżerskim.

Podstawowym celem tego programu jest przekazanie nowoczesnej wiedzy menedżerskiej, niezbędnej do efektywnego funkcjonowania w warunkach globalizacji.


Studia Executive MBA prowadzone są w trybie pół-zaocznym (tzw. part-time).
Zajęcia dydaktyczne realizowane są w trzydniowych sesjach, po jednej sesji w miesiącu.

 

EUROPEAN MBA GUIDELINES

Łączny czas studiów wynosi 2 lata.

 

 

List Dyrektora Programu MBA

Szanowni Państwo,

Dziękujemy Państwu za zwrócenie uwagi na tę formę kształcenia i zainteresowanie naszym Programem MBA. Proponujemy Państwu dokonania wyboru podyplomowych studiów menedżerskich MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, które umożliwią Wam uzyskanie wiodącej pozycji w świecie biznesu, tak w kraju jak i za granicą.


Współcześni menedżerowie, działający w warunkach ciągle rosnącej konkurencji i silnej presji innowacyjności, muszą być szczególnie dobrze przygotowani zawodowo do sprostania tym szczególnym wymaganiom. Postępujący proces globalizacji rynków, integracja Polski z UE i towarzyszące jej przyspieszenie przekształceń strukturalnych w kraju, rosnąca złożoność procesów technologicznych i organizacyjnych oraz procedur podejmowania decyzji, a także konieczne w tych okolicznościach częste zmiany strategii i warunków

funkcjonowania podmiotów gospodarczych, stwarzają zapotrzebowanie na menedżerów, którzy nie tylko właściwie rozumieją te procesy i zjawiskadokonujące się w bliższym i dalszym otoczeniu i prawidłowo je interpretują, ale również są w stanie aktywnie je współkształtować.



Program MBA, oferowany przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów i Uniwersytet Gdański we współpracy z RSM Erasmus University, został zaprojektowany tak, aby możliwie najefektywniej spełniał wymogi i potrzeby menedżerów jutra. Słuchacze naszego programu zdobywają wiedzę i umiejętności z zakresu wszystkich dziedzin i obszarów problemowych istotnych dla ich przyszłej pracy. Uczą się myśleć analitycznie i kreatywnie, przygotowując się do podejmowania racjonalnych decyzji w warunkach ryzyka i niepewności.

Mamy nadzieję, że podjęcie Programu MBA i zarazem poważnego wysiłku niezbędnego do pomyślnego zakończenia studiów, będzie dla Państwa najlepszą inwestycją we własną przyszłość oraz istotnym doświadczeniem intelektualnym, które wykorzystacie efektywnie w pracy zawodowej. 


 

    Dr Adam Ubertowski
    Dyrektor Programu MBA

 

 


 INAUGURACJA XVI EDYCJI STUDIÓW MBA ORAZ UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA DYPLOMÓW ABSOLWENTOM STUDIÓW MBA

 

    Ci, którzy zaczynają XVI edycję MBA - 2006, z pewną taką nieśmiałością.

   

 

    Satysfakcja z ukończenia studiów MBA 2006.

   

 

Wykład inauguracyjny wygłosił mecenas Rafał Ziarkowski.

 

 

 

 

 

 

 



Główna O GFKM MBA Szkolenia firmowe Kadra Szkolenia otwarte Warsztaty symulacyjne Doradztwo News Biblioteka Kontakt


© 2003 Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów    e-mail: gfkm@gfkm.pl    tel.: (0-58) 558 58 58 projekt: teLMi design