jQuery Slide

 

Studia MBA - informacje

Przedstawiamy ogólne informacje o tym, czym są studia MBA oraz jak się zapisać. Najlepsze studia MBA w Warszawie lub Gdańsku tylko z GFKM.


GFKM - prowadzi od 1991 roku studia Executive MBA. Obecnie trwa XXV edycja w Gdańsku i XIV edycja MBA BCC w Warszawie.
  • Studia Executive MBA GFKM posiadają akredytację Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM. Jest to jeden z 4 akredytowanych programów MBA w Polsce.
  • Studia Executive MBA GFKM zostały wyróżnione tytułem Klasa Mistrzowska w ratingu programów MBA prowadzonym przez SEM FORUM.
  • Studia Executive MBA GFKM są klasyfikowane wśród najlepszych programów w Europie Środkowej i Wschodniej w rankingu Eduniversal, a  GFKM znajduje się wśród najlepszych szkół biznesu na świecie z tytułem 3 Palm - EXCELLENT Business School - with Reinforcing International Influence.
GFKM współpracuje z zagranicznymi partnerami: RSM Erasmus University, czołową szkołą zarządzania w Europie (gdzie odbywa się jedna z sesji programu) oraz Aix-Marseille Graduate School of Management (gdzie istnieje możliwość udziału w dodatkowej sesji wyjazdowej). Partnerem krajowym jest Uniwersytet Gdański.
GFKM posiada międzynarodową akredytację IQA (International Quality Accreditation) przyznawaną przez Central and East European Management Development Association (CEEMAN) wyróżniającym się instytucjom szkoleniowym spełniającym najwyższe standardy jakości.

Międzynarodowy Program Executive MBA GFKM w Gdańsku

Partnerami Programu są: Pracodawcy Pomorza oraz Gdański Klub Biznesu

Zapraszamy do składania aplikacji online na XXVI edycję studiów Executive MBA GFKM w Gdańsku do dnia 10 października 2016 r. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 10 września 2016 r. oraz w terminach późniejszych, indywidualnie ustalonymi z kandydatami, w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

Zapraszamy na Dzień Otwarty programu Executive MBA GFKM w Gdańsku. 2 września 2016 r. w godzinach 9.00-10.30 proponujemy udział w zajęciach dra Andrzeja Wodeckiego "Systemy informacyjne biznesu". Zgłoszenia prosimy przesyłać do 30 sierpnia 2016 r. do Koordynatora Programu MBA Janusza Jacewicza (j.jacewicz@gfkm.pl, 606 121 083).

Osoby zainteresowane udziałem w programie i spełniające kryteria prosimy o wypełnienie kwestionariusza aplikacyjnego.