jQuery Slide

 

Studia MBA - informacje

Przedstawiamy ogólne informacje o tym, czym są studia MBA oraz jak się zapisać. Najlepsze studia MBA w Warszawie lub Gdańsku tylko z GFKM.


GFKM - prowadzi już od 1991 roku studia Executive MBA. Obecnie trwa XXV edycja w Gdańsku i XIV edycja MBA BCC w Warszawie.
  • Studia Executive MBA GFKM posiadają akredytację Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM. Jest to jeden z 4 akredytowanych programów MBA
    w Polsce.
  • Studia Executive MBA GFKM zostały wyróżnione tytułem Klasa Mistrzowska w ratingu programów MBA prowadzonym przez SEM FORUM.
  • Studia Executive MBA GFKM są klasyfikowane wśród najlepszych programów w Europie Środkowej i Wschodniej w rankingu Eduniversal, a  GFKM znajduje się wśród najlepszych szkół biznesu na świecie z tytułem 3 Palm - EXCELLENT Business School - Nationally Strong with Continental Links.
GFKM współpracuje z zagranicznymi partnerami: RSM Erasmus University, czołową szkołą zarządzania w Europie (gdzie odbywa się jedna z sesji na IV semestrze) oraz Aix-Marseille Graduate School of Management (gdzie istnieje możliwość udziału w dodatkowej sesji wyjazdowej). Partnerem krajowym jest Uniwersytet Gdański.
GFKM posiada międzynarodową akredytację IQA (International Quality Accreditation) przyznawaną przez Central and East European Management Development Association (CEEMAN) wyróżniającym się instytucjom szkoleniowym w Europie.

Międzynarodowy Program MBA GFKM w Gdańsku

Partnerami Programu są: Pracodawcy Pomorza oraz Gdański Klub Biznesu

Zapraszamy do składania aplikacji online na XXVI edycję studiów MBA GFKM w Gdańsku do dnia 7 września 2016 r. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 10 września 2016 r. w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

Zapraszamy na Dzień Otwarty programu MBA GFKM w Gdańsku. 2 września 2016 r. w godzinach 9.00-10.30 proponujemy udział w zajęciach dra Andrzeja Wodeckiego "Systemy informacyjne biznesu". Zgłoszenia prosimy przesyłać do 30 sierpnia 2016 r. do Koordynatora Programu MBA pana Janusza Jacewicza (j.jacewicz@gfkm.pl, 0 606 121 083).

Osoby zainteresowane udziałem w programie i spełniające kryteria prosimy o wypełnienie kwestionariusza aplikacyjnego.