jQuery Slide

 

MBA - Warszawa

MBA Warszawa ogólne informacje


GFKM - prowadzi już od 1991 roku studia Executive MBA. Obecnie trwa XXIV edycja w Gdańsku i XIII dla BCC w Warszawie.
  • Studia Executive MBA GFKM posiadają akredytację Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM. Jest to jeden z 4 akredytowanych programów MBA
    w Polsce.
  • Studia Executive MBA GFKM zostały wyróżnione tytułem Klasa Mistrzowska w ratingu programów MBA prowadzonym przez SEM FORUM.
  • Studia Executive MBA GFKM są klasyfikowane na 10 miejscu w Europie Środkowej i Wschodniej w rankingu Eduniversal, a  GFKM znajduje się wśród najlepszych szkół biznesu na świecie z tytułem 3 Palm - EXCELLENT Business School - Nationally Strong with Continental Links.

GFKM współpracuje z zagranicznymi partnerami: RSM Erasmus University, czołową szkołą zarządzania w Europie oraz IAE Aix-en-Provence Graduate School of Management. Partnerem krajowym jest Uniwersytet Gdański, a współorganizatorem programu MBA w Warszawie jest Business Centre Club.

GFKM posiada międzynarodową akredytację IQA (International Quality Accreditation) przyznawaną przez Central and East European Managment Development Association (CEEMAN) wyróżniającym się instytucjom szkoleniowym w nasze części Europy.

Studia menedżerskie MBA BCC

Rekrutacja na XIII edycję Studiów Executive MBA BCC została zakończona.
W sprawie rekrutacji na edycję XIV kandydatów prosimy o kontakt z p. Iwoną Serkis, 22 582 61 34.