jQuery Slide

 

MBA - Warszawa

MBA Warszawa ogólne informacje


GFKM - prowadzi już od 1991 roku studia Executive MBA. Obecnie trwa XXV edycja w Gdańsku i XIV dla BCC w Warszawie.
  • Studia Executive MBA GFKM zostały wyróżnione tytułem "klasa mistrzowska" w ratingu programów MBA prowadzonym przez SEM Forum i Rzeczpospolitą.
  • Posiada akredytację SEM FORUM. Jest to jeden z 4 akredytowanych programów MBA w Polsce.
  • GFKM organizowała środkowo-europejską sesję globalnych studiów OneMBA dla około 100 menedżerów korporacji ponadnarodowych z 14 krajów świata.

GFKM współpracuje z zagranicznymi partnerami: RSM Erasmus University, czołową szkołą zarządzania w Europie oraz IAE Aix-en-Provence Graduate School of Management. Partnerem krajowym jest Uniwersytet Gdański, a współorganizatorem programu MBA w Warszawie jest Business Centre Club.

GFKM posiada międzynarodową akredytację IQA (International Quality Accreditation) przyznawaną przez Central and East European Managment Development Association (CEEMAN) wyróżniającym się instytucjom szkoleniowym w nasze części Europy.

Studia menedżerskie MBA BCC

Zapraszamy do składania aplikacji online na XV edycję studiów MBA do dnia 7 września 2016 r. Kwestionariusz kandydata - osoby spełniające kryteria i gotowe do poddania się procedurze kwalifikacyjnej prosimy o kliknięcie na "Kwestionariusz kandydata" i wypełnienie go online. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w terminie ustalonym z kandydatem w siedzibie BCC w Warszawie.